דרכים שונות לענוד את היהלומים שלכן

אז יש לכן אוסף שלם של תכשיטי יהלומים שאתן עונדות בגאווה לאירועים מיוחדים, אירועים חברתיים, או אפילו על בסיס יומיומי. מחלקי יהלומים בסיסיים, דרך טבעת האירוסין ועד שרשרת היהלומים שרכשתן, יש לכן מספיק תכשיטי יהלומים שתוכלו לענוד לכל אירוע שהוא. אבל, אם אתן כמו רוב הנשים, בוודאי תרצו עוד יהלומים. הבעיה היחידה היא, איפה תוכלו לענוד את התכשיטים כשאתן כבר עמוסות מאוד בצמידי טניס, תליונים, ועגילי יהלומים? למרבה המזל, אתן לא היחידות לתהות על כך, ויש כמה דרכים לענוד יהלומים מבלי להוסיף טבעת אחת נוספת לאוסף שלכן.

 

  1. על הטלפון. זה נכון, אתן יכולות להוסיף בלינג לטלפון שלכן. הצעקה האחרונה היא יצירה של סטיוארט יוז, שעוטפת שורה של יהלומים נוצצים מסביב לקצה האייפון.

 

  1. על הציפורניים. אם יש לכן תכשיטן טוב, אתן יכולות לנצל את הטרנד המוזר והמאוד ידוע: יהלומים משובצים על הציפורניים. תכשיטן יכול לעצב לכן ציפורן מזויפת (שבדרך כלל מונחת על אצבע הטבעת) מזהב צהוב או זהב לבן שאתן בעצם עונדות כמו עוד ציפורן, המודבקת על הציפורן הטבעית שלכן. אתן יכולות לבחור ביהלום אחד או ללכת על שורה של יהלומים זעירים כדי להשיג את הניצוץ האמיתי. האפשרות הזו מתאימה מאוד למי שממש אוהבת יהלומים. 

  1. בשיער. בטח יש לכן נזר שאתן עונדות רק במקרים נדירים, אבל אם אתן רוצות ללכת על משהו קצת יותר מאופק, כדאי שתדעו שיש סיכות ראש או קליפסים עם יהלום אחד או שורת יהלומים שתוכלו לענוד על שיערכן.

 

  1. על נרתיק האיפור. לנשים יש הרבה אביזרים, כשכל אחד מהם יכול בדרך כלל להיות משודרג עם יהלום או שניים. כשתפתחו נרתיק כזה, נשים אחרות יציצו כדי להביט ביהלומים בזמן שאתן מתקנות את השפתון.

 

  1. על הנעליים שלכן. יותר ויותר נשים עוקבות אחר טרנדים אופנתיים של ליידי גאגא וקייטי פרי, כמו זה שכרוך בשיבוץ יהלומים על נעליים. בין אם אתן בוחרות בעקבי stiltto נוצצים או בנעל שטוחה משובצת בשורת יהלומים, מה שבטוח הוא שתסובבו הרבה ראשים בדרך.