פרגולה לבריכת שחייה

כשאתם חושבים על פרגולה לבריכת שחייה בחצר האחורית, מה עולה בדעתכם לעיצוב מושלם? כיסוי פטיו בסגנון ביתן המספק צל אולטימטיבי? גג שמאפשר לרוח לעבור דרכו אבל להגן עליכם מפני קרני ה-UV? כל אחד מאלה יעבוד עבור סוגים רבים של עיצובים בחצר האחורית. שני גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בבואכם להחליט על כמות הכיסוי: למה תשתמשו בו וכמה מקום יש לכם על דק הבריכה שלכם.

 

השוואה בין מבני צל לבריכה

מונח המשמש לעתים לסירוגין הוא ביתן ופרגולה. שניהם מבנים המשמשים לאירוח ולמתן צל בגנים, ומשמשים למסיבות, חגיגות או פשוט מקום להירגע בו ביום שמשי. ביתן בסגנון פרגולה כמו ערכות הפרגולה מעץ שלנו מספק מבנה פשוט שניתן להציב על דק או פטיו כדי לשפר את עיצוב הנוף או להציע פרטיות.

 

לעיצוב גינון חיצוני מודרני יש לעיתים קרובות מבנה מסוג ביתן בריכה היוצר מרחב התכנסות לארוחות, אירוח ומנוחה ליד הבריכה. חלק מהמבנים הטובים ביותר בעיצוב החצר האחורית של ימינו הם אלה שהופכים את מרחב המחיה בחוץ לשמיש יותר לאורך כל השנה במקום רק לתקופה קצרה של כמה חודשים.

 

אם יש לכם רצון לבדר אורחים עם מנגלים בקיץ, ימי משחק, חופשות חורף או מסיבות ערב אלגנטיות, מבנה חיצוני ליד הבריכה שלכם שמרחיב את המרחב הניתן לשימוש הוא הבחירה המושלמת עבורכם!

 

תוספות כגון קמינים, ג'קוזי או מפל מרחיבות את השימוש העונתי של החצר האחורית שלכם גם אם כשהבריכה סגורה. תוספות אלה יכולות גם לגרום למבנה הצל של הבריכה להתבלט עוד יותר בשכונה ולהפוך למקום התכנסות מועדף לחגיגות עונתיות.

 

הוסיפו פרגולה לחצר שלכם וחפשו עוד אביזרים כדי לשפר את הסביבה החיצונית של הבית שלכם! העיצוב החדש שלכם יגרום לחצר האחורית שלכם להיראות כמו המרחב הכי יפה בשכונה.

 

הפרגולות עם הכיסוי המלא מושכות את תשומת הלב כאשר משתמשים בהן כחיפוי עבור מטבח חיצוני או כביתן צל בפינת הדק של הבריכה. הן מוצעות בעשרות גדלים, ומתוכננות לעמוד ברוחות חזקות ובמזג אוויר קשה.

 

פרגולות חשמליות עם כיסוי חלקי הן אפשרות האמצע שניתן להצמיד לבית הבריכה, לחניה המקורה שלכם או כמבנה חופשי. גדלים שמותאמים אישית הם פופולריים מכיוון שכל פטיו היא בגודל אחר.

 

ייתכן שאתם פשוט מחפשים כיסוי קל באמצעות פרגולת גג פתוחה יותר כדי להוסיף קצת אור שמש. הפרגולות הפתוחות שלנו תוכננו ליצור כיסוי פטיו שמאפשר הרבה אור להיכנס, אך יוצר תחושה של חלל סגור כמו סלון.

 

הבחירה שלכם תהיה תלויה בכמות הצל שאתם מחפשים, בתקציב שלכם ובעיצוב הכי מושך לכיסוי מרפסת הבריכה שלכם.

 

עיצובי פרגולה לבריכה

יש לכם בריכת שחייה שזקוקה לאזור מוצל כדי שתוכלו להימלט מקרני השמש? מרבית הדקים לבריכה הם רחבים מספיק כדי להכיל פינת ישיבה, והוספת מבנה הצללה הופכת אותה למהנה הרבה יותר. אפשר לשבת וללגום משקה, לקרוא ספר או לצפות בסרט אהוב. ניתן לבנות פרגולת בריכה כמעט בכל גודל שתוכלו לדמיין, ולעצב אותה בסגנון פינת האוכל או הבר החיצוני שלכם.

 

אתם יודעים מהי אחת הסיבות הפופולריות ביותר להוספת פרגולה ליד הבריכה? פרטיות באוויר הפתוח.

 

פרגולות בריכה באוויר הפתוח מגיעות בצורות רבות ובגדלים שונים. הבחירות המובילות נוטות בדרך כלל לכיוון מבני צל שקרובים מאוד לבריכה ומכסה שטח גדול. ניתן להשתמש בפרגולות גדולות לכיסוי משמעותי של הפטיו, או פרגולה מותאמת אישית עם 6 או 8 עמודים שעשויה להפוך את הבריכה לטובה יותר!

 

מציאת המידה המתאימה לחצר שלכם יכולה להיות מרתיעה. זכרו שאם החזון שלכם לדק בריכה מעל הקרקע עם פרגולה אינו תואם את המרחב החיצוני, אנו יכולים לעזור לכם לבחור פרגולה בגודל מותאם אישית כדי לגרום לחלום שלכם להתגשם! לעתים קרובות, הבחירות המובילות של פרגולות בריכה אינן פרגולות בגודל סטנדרטי.

 

הבחירות המובילות של פרגולות בריכה

הפרגולות הנמכרות ביותר הן פרגולות עם כיסוי שמש מקסימלי ופרגולות שמציעות הגנה חלקית מפני השמש עם האפשרות להרגיש את הרוח מרחפת דרך קורות הגג.

 

אם אתם מוכנים להחליף את השמשיה לגינה הישנה שלכם ורוצים מבנה צל קבוע שיוסיף קצת אופי לחצר האחורית, הגעתם למקום הנכון! התחילו את עיצוב החוץ החדש עוד היום עם פרגולת הבריכה המושלמת עבורכם!