עתיד המין – האם הטכנולוגיה תשנה את המיניות האנושית?

אנו בתחילתה של מהפכה מינית מתעוררת, הרובוטים חיים וקיימים והפוטנציאל שלהם להרס המוני בהחלט יתפוס כותרות ויעורר כל מיני תגובות רגשיות, אך חדשנות ופתרון בעיות בקנה מידה רחב יותר הם ההיבטים היותר מרגשים של sextech.

 

כרגע יש לנו הצצות לאיך מין יכול להיות, אז כמה שליטה תהיה לנו כשהטכנולוגיה משלבת כמה מהחוויות האינטימיות ביותר שלנו, ומה עלינו לעשות כדי להבטיח שסקס עדיין מרגיש אנושי?

 

סקסטק היא ענף של 30 מיליארד דולר שאנחנו מפתיעים באופן מעט מאוד על. אם נוכל לדון בגלוי בתועלת של sextech בהנגשת מין ונעים, אנו נמשיך להסיר בושה וסטיגמה.

 

סקסטק כאן כדי להישאר, אז איך נישאר אנושיים בכל זה? המשך לקרוא לשלושה דברים שאתה צריך לדעת על עתיד המיניות האנושית.

 

בני אדם לא יוחלפו

הטכנולוגיה טובה לאלגוריתמים ולנתונים. גם אם אתה אוהב צעצועי מין, זה לא יחליף חיבור אנושי, אינטימיות או מערכות יחסים. אוזניות בוטים ו- VR הן מגניבות, מעניינות ועשויות לעורר התרגשות, אך אין להן את המהות של להיות אנושיים עם כל היצירתיות, הדמיון, הייחודיות והפגמים. הטכנולוגיה נוצרת כדי לשפר את החוויה האנושית שלנו, והחוויה האנושית תנצח.

 

Sextech נועד להעצים את המיניות

התחזיות שאנו שומעים לגבי עתיד המיניות האנושית מדכאות לחלוטין. אבל בכל הפחד והקטסטרופה הללו, הבנו לא נכון את ה- Sextech: Sextech היא כל טכנולוגיה שנועדה לשפר את המיניות, זה חדשנות חברתית, חינוך לבריאות מינית, דיווח על פשע ותקיפות, אוננות ואימון הנאה.

 

המיתוס הגדול ביותר על sextech הוא שזה רודף אחרי האורגזמה, אבל זה כל כך הרבה יותר מזה. אפשר לראות את החידושים המרגשים ביותר באופן רחב יותר ככלי להפיכת החוויות המיניות שלנו למילוי, בהסכמה ומרגש. כלים אלה נוצרים כשהמשתמש שבלב תומך בהם בלמידה על יחסי מין, הפחתת כאב או חוויות לא נוחות, תרגול תקשורת ונוצרים בצורה גורפת כדי לפתור בעיה ולהנגיש את העונג לכל האנשים, ללא קשר ליכולתם, למגדר, לבחירת הקשר. , צורת גוף או רמת ניסיון.

 

העתיד כבר כאן

הטכנולוגיה משמשת בכל תחומי חיינו לייעול החיים, ולכן באופן טבעי יחסי מין ויחסים אינם יוצאים מהכלל. הטכנולוגיה משנה את התרבות, היא יוצרת שפה חדשה ובין אם תרצו או לא, זה כבר מקובל להשתמש בטכנולוגיה כדי להתחבר, להרגיש ולהתייחס עם אחרים. באמצעות משפטים כמו "הוא החליק לתמונות ה- DM שלי … היא אהבה תמונה ישנה … הם שלחו לי עירום … מצאנו אתמול בערב", אנו כבר יכולים לראות כיצד הטכנולוגיה מעצבת את המיניות האנושית ויכולה לצפות שהיא תהיה מתוחכמת יותר.