תאורת מטבח נהדרת ופונקציונלית

תוכנית תאורה טובה יכולה להפוך את המטבח שלכם ליצירת מופת קולינרית. אחרי הכל, המטבח הוא הלב והמרכז של הבית. התאורה הנכונה לא רק תורמת סגנון, אלא יכולה לסייע לכם עם מספר עצום של משימות מטבח החל מהכנת אוכל ועד ארוחות, בילויים, זמן משפחתי, משרד, עבודות לימודים ועוד!

 

סוגי תאורה למטבח

 

היסודות של תאורת המטבח כוללים שילוב של תאורת אווירה, משימות ומבטא. כל שכבת אור מסייעת בביטול סינוור וצללים תוך הגדרת הטון הכללי והוספה לסגנון שתרצו להשיג. בין אם אתם מתכננים שיפוץ מטבח מלא ובין אם אתם פשוט מחפשים כמה שדרוגים, השגת תוכנית תאורה מודרנית ופונקציונלית תביא לסביבה מסבירת פנים ומסוגננת לכל.

 

תאורת סביבה

המונח אור הסביבה מתייחס לתאורה כוללת כללית או בסיסית. זהו היסוד של תאורת חדר היטב וכולל את התאורה הרבה ביותר בחלל פנימי. תאורת סביבה נכונה מספקת בהירות מספקת בכדי לנוע בבטחה בחלל שלך תוך הגדרת תחושת החום והעומק של החדר.

 

במהלך היום, אור הסביבה נגזר מאור טבעי נכנס ומגופי תאורה במידת הצורך. שינויים עונתיים, זמן היום ומזג האוויר עשויים להשפיע על צורת האור הזו. לאחר שקיעת השמש עולה הצורך באור סביבתי נוסף. הוספת דימרים יכולה לסייע בהתאמת רמות האור ותפוקת האנרגיה לפי הצורך.

 

בין אם העדפת הסגנון שלך היא מסורתית, מעברית או עכשווית, תאורת הסביבה מסתמכת על תערובת של גופי תקרה, תאורה שקועה וגופי תליה לאפקטים דקורטיביים. נברשת מציעה תאורה נוספת ומדברת על אלגנטיות ותחכום. למראה מודרני, יש שלל גופי תאורה עכשוויים שיכולים להציע וריאציות של או מקבצי אור סביבתי. בסך הכל, השמיים הם הגבול, אך יועצי עיצוב המטבחים שלנו מאומנים לעזור לך לתכנן את האפשרויות הטובות ביותר בעיצוב מטבחים, כולל תאורה.

 

תאורת משימות 

תאורת משימות מדגישה ומאירה מקומות עבודה ספציפיים וניתנת לביצוע באמצעות שפע של גופים מסוגננים. סוג תאורה זה מכוון בדרך כלל את האור לעבר אזורים בהם מבוצעת עבודות צילום מקרוב. לעתים קרובות נדרשת תאורת משימות מעל הכיריים, התנור, אי המטבח, הכיור, הניקיון ואזורי הכנה, כמו גם משטחים. תאורת משימות נוספת יכולה להתקבל בברכה גם באזורים במטבח בהם משתמשים במכשירים דיגיטליים.

 

נורות משימות זמינות במגוון אינסופי של צורות, גדלים, סגנונות וצבעים. אורות תליון, תאורת ליניארית נפתחת, מתלים וכבלים מציעים תאורה פונקציונלית, כמו גם מיזוג לקטגוריות תאורת מבטא. מגוון האפשרויות החדשות של תאורת מסלולים מפיח חיים חדשים בקטגוריה. לאירוח, אורות המשימות משחקים היטב עם תאורת מבטא כדי לעורר עניין ולעזור בהגדרת האווירה. אין ספק שנורות אלה יתאימו את העיצוב הכללי, הפונקציה והתחושה של המטבח שלכם.