4 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

  1. מצא משלוח חינם

עם כל המבצעים המקוונים בימינו, לא כדאי לשלם מחירי משלוח גבוהים – גם אם העסקה המקוונת מרהיבה (לרוב תאבדו את מה שחסכתם כשאתם מחשיבים את עלות המשלוח – yikes).

 

אם אתה מוכן להסתכל סביב ולהיות סבלני, אתה יכול לקנות כמעט כל דבר באינטרנט מבלי לשלם עבור המשלוח. חנויות רבות מציעות משלוח חינם בכל ימות השנה בסכום מינימלי של הזמנה, או שהן מציעות קודי משלוח בחינם בזמנים אקראיים במהלך השנה. היכנס ל- FreeShipping.org כדי למצוא קודי משלוח ומבצעים בחינם באלפי חנויות.

 

  1. תערבו מחירים דינמיים

אוקיי, מה פתאום התמחור הדינמי בכלל? זה כאשר קמעונאים מעלים את המחירים על פריטים מקוונים על בסיס המיקוד שלך, היסטוריית החיפושים שלך והאם אתה קונה במכשיר נייד או במחשב נייד. זה מסריח!

 

אם ברצונך לשמור על סוג זה של חיתוך מחירים, הנה מה שאתה צריך לעשות לפני שתבצע רכישה מקוונת: נקה את היסטוריית הגלישה ואת קובצי ה- cookie, צא מאתרי המדיה החברתית שלך ועבר לגלישה פרטית (לפעמים זה נקרא מצב גלישה בסתר). נסה זאת בפעם הבאה שאתה מחפש את העסקאות הטובות ביותר באינטרנט ובדוק אם זה חוסך לך קצת מזומנים!

 

  1. קנו כרטיסי מתנה מוזלים

אם אתה יודע שאתה הולך להוציא כסף בחנות ספציפית, קניית כרטיסי מתנה מוזלים יכולה להיות חוסך כסף עצום. אתרים כמו Raise ו- CardCash מאפשרים למשתמשים למכור את כרטיסי המתנה הלא רצויים שלהם בתעריף מופחת. אם קניית כרטיסי מתנה מאנשים אקראיים באינטרנט משונה אתכם, קנו אותם במקום זאת בקוסטקו! זה נכון, אפילו קוסטקו נכנסת לפעולה על ידי מכירת כרטיסי מתנה מוזלים למסעדות, חנויות קמעונאיות וספא.

 

אז בואו נגיד שאתם כבר יודעים שאתם הולכים לעשות את כל הקניות בחזרה לבית הספר ב Old Navy או את הקניות לחג המולד ב- Target. מדוע לא לקנות כרטיס מתנה מוזל לחנות? זה יכול לחסוך לך 10-15%!

 

  1. השתמש באפליקציות לחיסכון נוסף

באתרי קניות מקוונים פופולריים כמו Groupon, LivingSocial ו- https://promocode1.com/ יש אפליקציות שמשוות מחירים ומציעות מבצעים בלעדיים לזמן מוגבל. הם כוללים מגוון רחב של הצעות כמו פדיקור מוזל בספא מקומי, פריטי עיצוב ביתיים, קודי קופון לKSP וכל מה שביניהם!

 

בזמן שאתה בעניין זה, בדוק אפליקציות במזומן בחזרה כמו איבוטה ורקוטן שמשתפות פעולה עם חנויות מקוונות כדי להציע אחוז מסך הרכישה שלך בהנחה. אמנם זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל זה באמת יכול להסתדר עם הזמן. אם אתה כבר מתכנן לבצע רכישה מקוונת, מדוע לא להחזיר גם מעט כסף?