ריקי מרטין מקפיץ את בריסביין בהופעה נלהבת

אם אתם מחפשים שיעורים בכריזמה וסקס אפיל בהופעה על במה, אז ריקי מרטין הוא הגבר שלכם.

 

אלפי מעריצים צורחים פקדו אמש את מרכז הבידור בבריסביין בכדי לצפות בסופרסטאר הבינלאומי ריקי מרטין מאיר את הבמה.

 

טימומאטיק, הזמר והרקדן האוסטרלי יליד ניגריה, חימם את הקהל בכך שהפגין את מהלכי הריקוד והמגוון הקולי שלו עם להיטים כמו Set It Off, If Looks Could Kill, Parachute והשיר החדש Waterfalls.

 

הביצוע האנרגטי היה כיפי והוקיר לו את התחלתו הצנועה בתוכניות ריאליטי כמו So You Think You Can Dance Dance ו-Got Talent באוסטרליה.

 

ככל שהמערכה הראשית יצאה לדרך, ריקי מרטין נכנס לבמה במפץ גדול והתרומם מתחת לה כשהוא שקוע בקרני אור כחול.

 

למרות שהיה מעט נוקשה ומנותק במהלך שני השירים הראשונים שלו Come With Me ו-Shake Your Bon-Bon, מרטין ממש התחמם לאחר שהתעסק קצת עם קהל, וברגע אינטימי הוא אף דחק בקהל לתת לכל הלחץ שלו להיעלם כדי להתאחד.

 

כוכב הפופ הפורטוריקני אמר "אני הולך לשפוך את נשמתי על הבמה הלילה", והוא לא אכזב.

 

מרטין התפאר בשירה עוצמתית ובמהלכי ריקוד מפתים ללהיטים אחרים ובהם Livin' la Vida Loca, כשגיטריסטים בעלי גוף מסותת מנגנים מאחוריו.

 

ההיילייט של התצוגה היה המופע She Bangs, שהיה מורכב מרקדניות גיבוי שניהלו מאבק כדי לזכות בתשומת לבו של מרטין.

 

הכוכבת האורחת של הלילה הייתה המתמודדת לשעבר ב-The Voice Australia, קתרינה טורס, שהופיעה בשני דואטים, בהם Nobody Wants To Be Lonely.

 

קתרינה הייתה בת חסותו של מרטין במהלך התמודדותו כמנטור ושופט בתוכנית הריאליטי, ודאגה להשוויץ ב"כישרון האוסטרלי הטהור" שלה, והזמר בתורו חשף את צניעותו הרבה בכך שהצהיר על עבודתו ב-The Voice Australia כ"שיא הקריירה שלי".

 

עם חיוך כובש ורעידות מהירות בירכיים, הוא הביא את ההצגה לשיא בכך שהפציר בקהל לרקוד אתו ולשכוח מהצרות. בתמיכת צוות הריקודים והלהקה המוכשרת שלו, ריקי מרטין הביא מעט מאמריקה הלטינית והראה לכולם שהוא עדיין מצליח לעשות את כל המהלכים בריקוד גם אחרי יותר משני עשורים בעסק.