איפור קבוע

 קורס איפור קבוע

איזו אישה לא חולמת להיות יפה מיד כשהיא מתעוררת בבוקר, בלי לבזבז דקה אחת על איפור? בנות המין היפה קיבלו את האופציה הזאת רק בתחילת המאה הנוכחית. זאת התקופה שבה בערים הגדולות הופיע שירות האיפור הקבוע. הפופולריות של טיפול זה נותרת עד היום. מי שרוצה לקבל אותו יכולה לבחור מתוך מגוון שיטות ומתודות לביצוע האיפור הקבוע, שיאפשר להיראות מדהים בכל רגע נתון של הבוקר והערב, ומי שרוצה לשלוט בעצמה ביכולת ביצוע הטיפול יכולה לבחור מתוך קורסים רבים ומגוון הדרכות אחרות באיפור קבוע.

 

מה זה איפור קבוע?

איפור קבוע הינו החדרה של פיגמנט מיוחד לשכבות הדרמיס העליונות באמצעות מחט, ליצירת ציור עמיד על הפנים, במטרה להדגיש, להבליט, לתקן, לשפר תווי פנים מסוימים או לדמות איפור רגיל.

 

איפור קבוע: מהי מהות הטיפול?

איפור קבוע, או באנגלית Permanent make-up, אמנם נשמע כך, אבל במציאות זה לא אומר שהאיפור הזה יישאר איתך לנצח. משך האפקט משתנה, ויכולה להגיע למספר שנים, אבל לאחר מכן יש צורך שוב לפנות לעזרת המאסטר. במהלך הטיפול משתמשים בפיגמנט (צבע) מיוחד, שמוחדר מתחת לעור. רק שאזור העבודה שונה מעט מאשר בקעקוע. האיפור הקבוע מתבצע באזורים, אותם הנשים לרוב צובעות באמצעות איפור רגיל (קוסמטי). האיפור הקבוע הוא למעשה שילוב בין קעקוע לבין מייקאפ.

בנוסף לאזור העבודה, תהליך האיפור הקבוע שונה מ-tattoo רגיל מבחינת הפיגמנטים. הם הרבה יותר שמרניים, ולכן לא נותרים בעור לנצח. הודות לכך הטיפול בטוח לחלוטין. את האיפור הקבוע עושים בעיניים (למשל: איפור קבוע של החלל הבין-ריסי), שפתיים וגם גבות. 

 

סוגי איפור קבוע

כמו שכבר אמרנו, אפשר להעניק יופי למשך זמן לא רק לאזור הגבות. האיפור הקבוע הרחיב את הגבולות שלו! ובכן, על אילו אזורי פנים שמים איפור קבוע?

 • גבות

בהתאם לאופן הביצוע יש להבדיל בין שיטת השערה, הצללה וגם איפור קבוע משולב. 

 • עיניים

באיפור קבוע מסוג זה נעשה שימוש בפיגמנט מיוחד למילוי החלל הבין-ריסי וגם לציור חץ האייליינר. 

 • שפתיים

קיים ביצוע של קו תוחם לשפיים, וגם מילוי חלקי או מלא של האזור הפנימי באמצעות פיגמנט. 

 

למה האיפור הקבוע כזה פופולרי?

 

אין זה סוד שלקליניקות וסלונים בהם עושים איפור קבוע ממש אין מחסור בלקוחות. ואילו מאסטרים שמלמדים איפור קבוע, ויוצרים קורסים משלהם באיפור קבוע, זוכים לביקוש אדיר. זה שוב מוכיח את הפופולריות והביקוש האדיר שיש לטיפול יופי זה. ולגבי הנשים, מי שעושות איפור קבוע מקבלות מלא יתרונות:

 • היתרון העיקרי הוא בכך שהתארגנות הבוקר הופכת להרבה יותר פשוטה ולוקחת פחות זמן, ואלו בערב, בסוף יום עבודה קשה, כשממש לא מתחשק לעמוד מול המראה, להוריד איפור קבוע ולהשתמש בכמות אינסופית של צנצנות ותכשירים, כל אישה תודה לעצמה על ההחלטה שקיבלה בעבר- לעשות איפור קבוע. 
 • חסכון. לא תצטרכי להוציא כסף על איפור דקורטיבי, וגם על תכשירים להסרת איפור מעיניים, שפתיים וגבות. תצטרכי הרבה פחות מזה, או שתפסיקי בכלל להסתכל על המדפים האלו בחנויות!
 • המחשבה על ציור אייליינר ישר בבוקר עדיין עושה לך לרדות? טוב, אפשר לשכוח מזה, העיקר למצוא מאסטרית טובה, שתוכל להגשים את כל הציפיות שלך, וזה ממש לא מובן מאליו! אבל על זה נדבר בהמשך.
 • איפור קבוע עמיד מאוד להשפעות חיצוניות. מעכשיו אין לך מה לחשוש מביקור בבריכה, סאונה, פארק מים. את מדהימה בכל רגע ובכל שעה. 
 • האופנה על גבות דקות גבר חלפה מזמן. מי שבזמנה התפרעה עם הפינצטה והמספריים, ועכשיו סובלת ומנסה להחזיר את הנפח הקודם לגבות שלה, יכולה לעשות איפור קבוע שידגיש את האינדיבידואליות ויעניק קסם מיוחד לתווי הפנים שלך. 
 • באמצעות איפור קבוע אפשר לתקן את התכונות הטבעיות שלך, להעניק לשפתיים נפח, לשנות את קו הגבות, להדגיש את יופי העיניים. 

 

אחד החסרונות הבולטים של טיפול איפור קבוע הוא הסכנה להגיע למאסטר גרוע…

בסיום "קורס בסיסי באיפור קבוע" את תלמדי לעצב:

 • גבות בשיטת "שערה" ו"הצללה"
 • שפתיים בשיטת "קו תוחם עדין עם מילוי קל"
 • עיניים בשיטת "אייליינר"

 

אנחנו מכשירים מאסטריות שמוכנות לחלוטין לעבודה עצמאית. זה מתאפשר הודות לשיטת ההוראה לפי שלבים. תכנית הקורס מחלוקת לבלוקים נפרדים, מובנים ופשוטים מאוד. בנוסף, המרצה לא תרשה לך להתקדם, עד שלא תשלטי בצורה מושלמת בנושאים הקודמים. 

היכולות המקצועיות של המאסטר לאחר סיום "קורס איפור קבוע בסיסי" של מכללת LFA:

 • יצירת צורות מושלמות על כל סוגי הפנים, כולל לא-סטנדרטיים
 • ציור גבות "חיות" וטבעיות. הלקוחות שלך ישכחו מקיומם של צורות וצבעים לא טבעיים
 • היכולת להסתיר חסרונות של שפתיים וגבות של הלקוחה
 • הבנה של צרכי הלקוחה והיכולת לבצע את העבודה עד לקבלת אפקט "וואו"

כעבור חודשיים מתחילת ההכשרה התלמידות שלנו מתחילות לקבל את הלקוחות הראשונים שלהן בכוחות עצמן. 

 

את הולכת לעבוד עם מאסטרית ברמה בינלאומית – פאני יקוטי

פאני יקוטי איחדה אל כל הניסיון והידע שלה, ויצרה שיטת הכשרה מקורית משלה לאיפור קבוע, אשר זמינה ומובנת למאסטרים מתחילים. השיטה שלה הותאמה במיוחד ללקוח הישראלי. לכן, הדרך שלה מתאימה לעבודה עם סוג העור המקומי, בהתחשב באקלים. פאני לקחה בחשבון גם את הטעם של הלקוחה הישראלית, ועידכנה את שיטות האיפור הקבוע מאירופה בהתאם. פאני יקוטי תלמד אותך לא רק שיטה. היא תגלה את כל סודות העבודה המושלמת. 

בנוסף למיומנויות עבודה, הדרושות במקצוע הזה, אנחנו נלמד אותך למשוך לקוחות. בתוך המכללה ישנו קורס חינם לקידום ופיתוח העסק. את תקבלי את המיומנויות הדרושות ותלמדי לפרסם את עצמך, תתחילי לבנות מאגר לקוחות משלך. פאני לא מאבדת את הקשר עם התלמידות שלה בסיום הקורס. להיפך, היא תמיד תומכת, מייעצת ואפילו מתעקשת שהתלמידות יפנו אליה לאחר תחילת הדרך העצמאית. פאני יקוטי מעבירה לתלמידות את אהבתה האדירה למקצוע. זה אומר שהמאסטריות לא רואות את המקצוע שלהן בתור עבודה קשה. הן עושות משהו שהן אוהבות, וגם עושות מזה כסף טוב!