מוזיאון הטבע, תל אביב: הוסיפו אותו לרשימת המוזיאונים שלכם

כשאתם בתל אביב ומחפשים מקום מגניב לבקר בו שהוא מהנה ואינטראקטיבי – במיוחד עם הילדים – לכו למוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט.

 

לאחר שנים ארוכות של תכנון קפדני, נפתח סוף סוף מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט בתל אביב בספטמבר 2018. המוזיאון מספק אטרקציות לתיירים, סטודנטים וילדי בית ספר.

 

מטרת המוזיאון היא להציג ולהסביר את המגוון העצום של היסטוריית הטבע הייחודית לישראל. יש בו אוספים קבועים, תצוגות אינטראקטיביות ואוספים זמניים כדי לעזור במבט כולל ומפורט על ההתפתחות הספציפית של ישראל. זה כולל את ההשפעה של ערים מודרניות ושינוי סביבתי, בעבר, בהווה ובעתיד.

 

5 וחצי מיליון דגימות של בעלי חיים!

מי שמגיע למוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט נהנה מ-5.5 מיליון דגימות של בעלי חיים, המכסות מיליוני שנות חיים באזור, ממאובני הדינוזאורים ועד מיני בעלי חיים מודרניים. התצוגות עוצבו כדי להדגיש את ההבדלים בקנה המידה והמבנה של צורות החיים לאורך התקופות.

 

ההשפעה וההתפתחות של נופי מדבר בפרט חשובים ביותר להיסטוריה הטבעית של ישראל. המוזיאון בוחן את צורות החיים ששרדו כאן וחיו לאורך כל הזמן. המיצגים הם דינמיים, מראים בעלי חיים בזמן שהם חיים ונעים בעולם האמיתי.

 

להתחבר להיסטוריה הטבעית

המוזיאון בגודל של 100,000 מ"ר, שנועדו פשוטו כמשמעו לפתוח את עולם ההיסטוריה הטבעית בפני אורחיו. יש גם סדרה של תכניות חינוכיות, סיורים מודרכים ופעילויות משפחתיות כדי לגרום לכם לחשוב על העולם סביבכם בצורה אחרת.

 

אתם יכולים לצפות לדגימות שמורות לחלוטין הכוללות מינים מהים, האויר והיבשה, מהגדולים ועד הקטנים מאוד. המוזיאון הוא אחד הגדולים במזרח התיכון, וככזה הוא נועד למשוך 150,000 מבקרים בשנה, בבניין ובאווירה המיועדת לעורר ולחנך.