אילו תכשיטים מתאימים ביותר לעונת האביב?

קניות לקראת האביב הן תמיד כיפיות ומרגשות: זה זמן של לידה מחדש, שמביא עמו תחושות של התחדשות, וזו גם תקופה נהדרת של השנה. כאשר מחפשים אחר תכשיט כיפי, קלאסי, או ייחודי עבורכם או עבור אדם יקר בעונה זו, אפשר למצוא כל כך הרבה אפשרויות לבחירה ברוח האביב הרעננה. המשיכו לקרוא כדי ללמוד על התכשיטים המתאימים ביותר לתקופה.

 

קריסטל או זכוכית אקרילית עבור טבעות ותליונים

כאשר החורף מגיע לסיומו, זו הרגשה נהדרת להתחיל לענוד תכשיטים המסמלים את תחילת העונה החמה. בדומה לאביזרי המעצבים שיוצאים באביב, כמו נעליים וסנדלים, גם תכשיטים יכולים לחגוג את השינוי במזג האוויר.

 

תכשיטים הכוללים פרטים שקופים עשויים מאקריליק שנקרא זכוכית אקרילית, יחד עם קריסטל, הם חלקים המתאימים באופן מושלם לסגנון שמלווה את האביב. אם סגנון זה מגיע בצורה של צמידים או עגילים תלויים עדינים, קל יותר לענוד אותם עם מגוון רחב של בגדים, צבעים וסגנונות.

 

תכשיטים לצוואר

תכשיטים עם גדילים הם דבר יפהפה, במיוחד עבור החודשים החמים של השנה. מגמה אופנתית זו מהוללת במיוחד על ידי מעצבים פריזאיים, בהשתתפות עיצובים רבים שלהם. מעצבי התכשיטים החליטו לשקף את המגמה הזו עם שרשראות וצמידים הכוללים שוליים וגדילים, שילוב מושלם עם הבגדים של האביב. אביזרי האביב של Nina Ricci ו-Versace כבר שמו את הדגשים האלה, כך שהטרנד הזה בהחלט נמצא בחברה טובה.

 

אביזרים ממתכת חלקה

הדגש על מתכות חלקות בצמידים עבים וטבעות אירוסין יוקרתיות מציג טרנד מלהיב עבור האביב. מודלים של מותגי אופנה, כמו Balenciaga, Ferragamo, Lanvin, Rodarte, Dries van Noten ו-Givenchy, הוכיחו את הנקודה הזו כאשר הציגו את הטרנד הזה בזהב, כסף ופלטינה על המסלול. המגמה האופנתית משתלבת היטב עם בגדים בעלי ניגודיות צבע גבוהה, למשל, דפוסים בשחור ולבן וכן בגדים שמכילים קטעים גדולים של צבע אחד.

 

חרוזים צבעוניים מקובצים

עם השמש הזורחת והפרחים שנמצאים במלוא פריחתם, האביב הוא הזמן המושלם ליהנות משפע של צבעים. הסגנון בהשראת בוהמיה שמגיע עם חרוזים צבעוניים בצבעים עזים הוא הבחירה המושלמת לתכשיטים שתוכלו לחגוג עמם את השינוי במזג האוויר, או כדי להאיר את יומו של אדם יקר לכם. מעצבים כמו Ralph Lauren, Tory Burch, Dolce & Gabbana, Gucci הם רק כמה מסמלי האופנה שלקחו חלק בטרנד הזה.

 

התכשיטים המתאימים ביותר לאביב מציגים את ההזדמנות המושלמת ליהנות מצבעים בהירים, חומרים חדשים וסגנונות שלא היה זמן מתאים לענוד אותם במשך כל החורף. הוספה של "תבלינים" לארסנל האביזרים בעונה החדשה היא רק עוד דבר אחד ששווה לצפות לו באביב.