5 דרכים להניע את עצמך להתאמן

האם את מרגישה שקשה לך להתרכז במהלך היום או שחסר לך מוטיבציה לדבוק בשגרת כושר טובה? אל תיכנסי לפאניקה, את לא לבד. חשבנו שאולי כדאי לחלוק איתך את הטיפים המובילים שלנו להיות הגירסה הכי טובה של עצמך, והכי חשוב – לשמור עליה.

1. מצאי שגרה שמתאימה לך

את לא צריכה להגיע מ-0 ל-100 בחודש ואת לא חייבת להיות בחדר כושר 5 פעמים בשבוע, כל שבוע. אם את עובדת שעות ארוכות ונאבקת למצוא זמן פנוי, למה שלא תנסי לעשות הליכה פעמיים-שלוש בשבוע, לפני או אחרי המשמרת שלך? לחלופין, אם את מקבלת הפסקה ארוכה מספיק בארוחת הצהריים שלך, את יכולה לנצל את הזמן הזה כדי לצאת מהמשרד וללכת לחדר הכושר למשך שעה.

2. קחי את זה בקלות

את לא צריכה להרגיש לחץ ללכת כל הזמן, ואת לא חייבת לרדת על עצמך כשאת מפספסת אימון. קחי את זה בקלות ועשי מה שמרגיש לך נכון. את יכולה אפילו להתחיל ללכת עם חברה. זה יעזור לכן לשמור על מוטיבציה ויגדיל את הסיכויים שלכן לעמוד בתוכנית.

3. הכירי אנשים חדשים

אם אין לך חברה שנהנית ללכת לחדר כושר, גם זה בסדר. מכוני כושר ומרכזי כושר הם המקום המושלם לפגוש אנשים חדשים. נסי כמה שיעורים חדשים, כמו HIIT, או הצטרפי למועדון ספורט שאת מעוניינת בו. זו גם יכולה להיות דרך טובה לחסוך קצת כסף, הקפידי לבדוק אם חדר הכושר המקומי שלך מציע חברות בתעריפים מוזלים.

4. היצמדי לשגרה שמצאת

ברגע שמצאת שגרה שמתאימה לך, חדר כושר שאת אוהבת ואולי אפילו חברה ללכת איתה כדי לדחוף את עצמך להשיג את היעדים שלך, השלב הבא הוא להיצמד לשגרה הזו. כפי שאמרנו קודם, ללכת עם מישהי לחדר כושר יכול להיות דרך ממש טובה לשמור על מוטיבציה, אבל זו לא הדרך היחידה. אם את מרגישה שאת נמצאת בירידה, נסי לשנות את השגרה שלך או ללכת לשיעורים חדשים. נסי את המדרגות הנעות לקרדיו אם את מרגישה שאת בדרך כלל נמשכת לאימוני קרוס-טריינר. או אם את נוטה להתמקד יותר באימוני משקולות, החליפי בין מכשירים לעמידה חופשית כדי לקבל מגוון.

5. אל תלקי את עצמך

טיפ נוסף שנשמח לחלוק איתך הוא: אל תלקי את עצמך אם החמצת שבוע של אימונים או נהנית מאוכל במסעדה במהלך סוף השבוע. באמת, למי אכפת? אל תתעכבי על העבר, את לא צריכה להיות מושלמת כל הזמן, כולנו בני אדם. חיי בהווה והתמקדי בהיום, את תודי לעצמך על כך.

 

אז עד עכשיו את בטח תוהה כיצד פעילות גופנית משפיעה על הבריאות הנפשית והרווחה האישית שלך? פעילות גופנית מפחיתה חרדה, דיכאון ומצב רוח שלילי על ידי שיפור ההערכה העצמית שלנו. זה בטוח ישאיר אותך יותר אנרגטית וערנית לאורך כל היום ויעזור לך לישון טוב יותר בכל לילה. לא משנה באיזה גיל את, אם את ספורטאית או מתאמנת בתחילת דרכה, את יכולה להשתמש בפעילות גופנית כדי לוודא שאת מפיקה את המרב מכל יום ויום.

 

כמו תמיד, תייגי אותנו והראי לנו איך את מעצבת את המראה הספורטיבי שלך. וודאי שאת מעודכנת בקולקציות האחרונות שלנו והיי הראשונה לדעת על פריטים חדשים על ידי כניסה לאתר האינטרנט שלנו https://raven.co.il/.